Projektowanie Graficzne od podstaw — Kurs PREMIUM przedłużenie dostępu

Projektowanie Graficzne od podstaw — Kurs PREMIUM przedłużenie dostępu

Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij
Page Link
Udostępnij

Zawartość kursu

Moduł 00 – Wstęp
Czas na rozpoczęcie nauki. Na sam początek przygotowałam kluczowe informacje na temat nauki i pracy nad kursem. Do dzieła!

 • Lekcja 00.01: Poznajmy się!
  03:00
 • Lekcja 00.02: Wizja i założenia Kursu
  06:15
 • Lekcja 00.03: Jak korzystać z Kursu?
  02:26
 • Lekcja 00.04: Czego potrzebujesz, aby ukończyć ten Kurs?
  12:44
 • Lekcja 00.05: Pierwsze zadanie
  02:26

Moduł 01 – Pierwsze kroki w grafice
Moduł ten poprowadzi Cię przez niezbędne podstawy grafiki, które są obowiązkowym punktem przed dalszą nauką projektowania.

Moduł 02 – Przewodnik po programach
W tym module zajmiemy się omówieniem najbardziej znanych i używanych programach na rynku. Oprócz tego znajdziesz tutaj pierwsze lekcje z nauki programu Photoshop oraz Photopea.

Moduł 03 – Zaawansowane funkcje
Moduł ten poprowadzi Cię przez bardziej zaawansowane opcje w programach graficznych, które niejednokrotnie przydadzą się w projektach.

Moduł 04 – Kolorystyka
Z kolorami stykamy się wszędzie. Od środowiska naturalnego, przez miejsce zamieszkania, po wszelkiego rodzaju materiały graficzne. Dlatego niezwykle kluczowe jest umiejętne dobieranie barw do projektów, czego nauczysz się w tym module!

Moduł 05 – Typografia
Typografia to obszerny zbiór zasad związanych z liternictwem oraz z opracowywaniem materiału tekstowego. W tym module skupimy się na najważniejszych kwestiach dotyczących typografii, które pozwolą Ci na swobodną pracę z tekstem.

Moduł 06 – Zasady projektowania
Czas na projektowanie, czyli poznaj kluczowe zasady tworzenia projektów.

Moduł 07 – Tworzymy projekt, czyli to, co najlepsze!
Czas na wyczekiwaną praktykę, gdzie pokażę Ci krok po kroku jak tworzyć projekt. Poznasz tutaj uniwersalne zasady, które przydadzą Ci się w projektowaniu.

Moduł 08 – Finalizacja projektu
Projekt za Tobą, tak więc teraz czas na finalizację. Poznasz tutaj najbardziej istotne punkty, na które trzeba zwrócić uwagę przy kończeniu projektu.

Moduł 09 – Co dalej?
Cały kurs za Tobą, gratulacje! Czas na podsumowanie oraz kilka istotnych informacji na zakończenie tej ekscytującej przygody.

Moduł 10 – Materiały bonusowe
Czas na materiały bonusowe — czyli dodatkowa wiedza, która niejednokrotnie przyda Ci się przy tworzeniu różnorodnych projektów. Do dzieła!

Konsultacje mentoringowe i egzaminy
Znajdziesz tutaj spotkania na żywo z Kursantami, odpowiedzi na palące problemy, pytania oraz omówienie projektów graficznych Uczestników Kursu.